OBSŁUGA KLIENTA

Dział Obsługi Klienta
czynny pon. - pt. 9 -16
tel.: +48 884 814 833
+48 61 426 47 48
contact@laterano.com.pl
CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia do 15 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 61 426 47 48 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: contact@laterano.com.pl.

 

DOSTAWA

Mając na uwadze komfort naszych Klientów oraz dbałość o najwyższy poziom jakości dostaw sklep laterano.com.pl realizuje dostawy za pośrednictwem najpopularniejszych firm kurierskich, zarówno na terenie Polski jak i za granicę. Koszt przesyłki uzależniony jest od kraju docelowego oraz wartości zamówień i prezentowany jest na ostatnim etapie realizacji zamówienia, przed jego akceptacją i dokonaniem płatności. W przypadku wysyłki po za kraje należące do Unii Europejskiej prosimy o kontakt pod nr tel. +48 61 426 47 48 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: contact@laterano.com.pl.

Domyślne formy wysyłki dostępne dla Klientów to:
– przesyłka kurierska krajowa – 0 zł, czas wysyłki: 2-3 dni przesyłka

– przesyłka kurierska do krajów EU – 49,00 zł, czas wysyłki: 3-5 dni realizacji zamówienia
– przesyłka kurierska poza EU – koszt i czas dostawy ustalany jest indywidualnie

PŁATNOŚĆ

Sklep laterano.com.pl udostępnia swoim Klientom dwie formy płatności za zamówione produkty: przelew tradycyjny oraz płatności elektroniczne realizowane za pośrednictwem PayU S.A. Ze względu na standardowy czas księgowania przelewów tradycyjnych zachęcamy do korzystania z elektronicznych form płatności.

ZWROTY

Jeżeli zamówione towary nie spełniły Twoich oczekiwań i chcesz dokonać ich zwrotu, prosimy o wysłanie przesyłki zawierającej zwracane produkty oraz wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wzór formularza dostępny jest w pkt. 12 regulaminu Sklepu: https://laterano.com.pl/regulamin/) na adres: Polanex Sp. z o.o., 64-200 Gniezno, ul. Słoneczna 40 z dopiskiem „BOK laterano.com.pl„. Przesyłka może być dostarczona dogodną dla Ciebie formą dostawy w terminie do 14 dni od dokonania zakupu. Biuro Obsługi Klienta poinformuje Cię o statusie zwrotu nie później niż w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki ze zwracanymi produktami. 

W przypadku koszul szytych na miarę w oparciu o przekazane wymiary Klienta prawo do odstąpienia przez Kupującego od umowy kupna nie przysługuje (szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie sklepu internetowego laterano.com.pl dostępnego na stronie: https://laterano.com.pl/regulamin/ ). 


W przypadku koszul szytych na miarę w oparciu o wzór Koszuli dostarczony do naszej firmy przez Klienta prawo do odstąpienia przez Kupującego od umowy kupna nie przysługuje (szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie sklepu internetowego laterano.com.pl dostępnego na stronie: https://laterano.com.pl/regulamin/ )

 
REKLAMACJE

Jeżeli zamówione produkty nie spełniły Twoich oczekiwań i chcesz zgłosić reklamację, prosimy o odesłanie reklamowanych produktów nie później niż w ciągu 14 dni od daty zakupu, na adres: Polanex Sp. z o.o., 64-200 Gniezno, ul. Słoneczna 40 z dopiskiem „BOK laterano.com.pl„, dołączając do przesyłki krótki opis reklamacji lub zgłaszanego problemu. Zespół Biura Obsługi Klienta zweryfikuje Twoje zgłoszenie reklamacyjne nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. +48 61 426 47 48,  +48 884 814 833 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: contact@laterano.com.pl.